X
تبلیغات
زولا

آخرین ترانه ی باران
هیچ کس تردامن نیست ـ دیگران می پوشند ومابرآفتاب نهاده ایم ـ شمس تبریزی 
قالب وبلاگ
چت باکس


شنبه- پایان موفقیت آمیز اعتراض واعتصاب دانشچویان دانشگاه تربیت معلم

یک شنبه- محکومیت هانا عبدی تلاشگرحقوق زنان کردستان و یکی از فعالان کمپین به پنج سال زندان وتبعید و هم چنان دراسارت ماندن روناک صفارزاده ازفعالان  جنبش تغییربرای برابری............... هانا و روناک را آزاد کنید.

دوشنبه- ارژنگ داودی شاعر ونویسنده پس از پنج سال زندان دست به اعتصاب غذا زده و جانش درخطرجدی قرار دارد وهمچنین فرزاد کمانگر آموزگار کرد در شرایط سختی همچنان دربند است برای آزادی این اسیران تلاش کنیم.

سه شنبه- سالگشت هجدهم تیرماه ـ شکوفایی جنبش دانشجویی را گرامی داشته و برای مبارزات مدنی دانشجویان آرزوی موفقیت می نمائیم .

چهارشنبه- وجود کودکان ونو جوانان کار درسطح شهر برای بدست آوردن لقمه ای نانی اندک در یک کشور ثروتمند داغ ننگی است بر پیشانی کسانیکه هستی یک ملت را درپای افکار پریشان وتوهمات مالیخولیایی خود قربانی می کنند.

پنج شنبه- بی حقوقی واسارت زنان درافغانستان ازنگاه یک زن هنرمند افغان

آدینه- منصوراسانلو مدیر سندیکای مستقل کارگران شرکت واحد به علت شدت بیماری اززندان به بیمارستان منتقل گردید برای آزادی این کارگرآزاده و تمامی مبارزان جنبش مدنی بکوشیم.

سخن دوست... درراه مبارزه برای تغییرو برابری حقوق زنان به کمپن یک ملیون امضا بپیوندید وسهم خودرا دراین مبارزه مسالمت آمیز ادا نمائید.

[ 1 - تیر‌ماه - 1387 ] [ 03:19 ق.ظ ] [ (سهیک ) ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ
آرشیو مطالب
امکانات وب
تعداد بازدید ها: 476287

فروش بک لینکطراحی سایت
قالب وبلاگ
.jpg لیست وبلاگهای به روز شدهفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز
فونت زیبا ساز

دریافت کد آهنگ